BM GROUP SK je Biznis Partner spoločnosti NAR marketing s.r.o. a zastrešujeme predaj a implementáciu aukčného nástroja PROEBIZ !

PROEBIZ je aukčná platforma a jej vývoj sa začal už v roku 2001. Dnes patrí PROEBIZ medzi špičku aukčných platforiem v regióne strednej Európy a postupne preniká aj na iné trhy Západnej Európy a Balkán.

Ako biznis partner PROEBIZ aktívne využívame pre realizáciu tendrov a nákupov pre našich klientov a rovnako PROEBIZ na Slovensku predávame.

PROEBIZ je lokalizovaný do viacerých jazykov, kde v rámci jedného tendra môžete zvoliť mutácie vo viacerých jazykoch. Už sa nemusíte obávať, že Vám dodávatelia nebudú rozumieť. PROEBIZ je lokalizovaný do slovenčiny, čestiny, angličtiny, nemčiny, polštiny, francúzštiny, rumúnčiny, chorvačtiny, maďarčiny, bulharčiny a ruštiny.

PROEBIZ sa nelíši od väčšiny aučkných platforiem iba multijazykovou lokalizáciou, ale aj širokou ponukou typov aukcií, ako sú ERMMA, japonská ticker aukcia (NIPPON), holandská ticker (HOLLAND), RFx dopyt, brazilská eAukcia, Yankee a pod.

PROEBIZ je podporovaný skupinou ďalších SW a aplikácií, ako je Katalóg dodávateľov, Knihovňa šablón, Coloring a pod, ktoré ponúkajú bohatú škálu funkcií a informácií pre efektívne využívanie aukcií vo Vašom nákupe.

Bezpečnosť Vašich dát je zaručená, nakoľko PROEBIZ je certifikovaný systém.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať alebo navštívte stránku www.proebiz.com