BM GROUP SK je Biznis Partner spoločnosti REPORTING.CZ, s.r.o. a zastrešujeme predaj a implementáciu BI aplikácie Reporting.cz na Slovensku!

 REPORTING.CZ, s.r.o. pôsobí na trhu viac ako 20 rokov, ich aplikáciu Reporting.cz (online BI aplikácia) dnes využíva viac ako 500 firiem v Česku a na Slovensku.

Aplikácia Reporting.cz je zameraná na reportovanie a plánovanie, pričom ju môžete využiť v oblasti financií, obchodu a manažmentu obchodných tímov, nákupu, vyťaženosti vozového parku a strojov, a pod. Vždy poskytne správne informácie potrebné pre Vaše manažérske rozhodnutia. Reporting.cz je aplikácia, ktorá automaticky spracuje Vaša dáta a premení ich do predvolených reportov a prehľadov. Cloudové riešenie zabezpečí, že Vaše reporty sa aktualizujú automaticky a Vy tak získate prístup k aktuálnym výsledkom kedykoľvek ich potrebujete a kdekoľvek sa nachádzate. Vaše dáta sú ako v trezore, nakoľko sú šifrované symetrickým kľúčom (AES-256). Tak ako samotná aplikácia, rovnako aj cena bude pre Vás milé prekvapenie.

Reporting.cz je otvorená aplikácia, ktorej nasadenie môže trvať len niekoľko hodín, nevyžaduje si budovanie infraštruktúry a hardwaru. Keďže ide o otvorenú aplikáciu, nastavuje a prispôsobuje sa na mieru pre každého klienta.

Bežpečnosť Vašich dát

  • - V bezpečnosti ideme ďalej ako v internetovom bankovníctve.
  • - Vaše dáta sú chránené v dátovom sklade, ktorý je zabezpečený prosti haváriam a zneužívaniu.
  • - Dáta sa zálohujú každú noc na 2 nezávislé úložiská.
  • - Aplikácia pracuje s protokolom HTTPS a dáta sú šifrované pomocou SSL.
  • - prihlasovanie do aplikácie na základe overovacieho kódu (SMS/e-mail)
  • - Administrátor (Vy) ma kontrolu na prístupovými účtami a môže účty rušiť alebo vytvárať nové
  • - Administrátor riadi oprávnenia pre prístupy k reportom a ich detail

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať alebo navštívte stránku www.reporting.cz