Novinka v realitnom svete – predaj cez E-aukciu

12.6. 2016, Bratislava

Rekordne nízke úrokové miery zvýšili záujem Slovákov o hypotéky a atakujú historické maximá. Analytici hovoria o hypotekárnom „šialenste“ a banky ponúkajú ľuďom úrokové miery pod 1,5 %. Ako vyťažiť z realitného boomu maximum? Predajte nehnuteľnosť cez elektronickú aukciu!

Mestský single život

 

Trend single domácností je stále vyšší a vyvoláva enormný záujem jednotlivcov o kúpu bytov najmä v Bratislave a krajských mestách. Aktuálne je túžba mladých Slovákov po „urbanlife“ taká intenzívna, že počet záujemcov o kúpu nehnuteľnosti v hlavnom meste je vyšší ako samotná ponuka. Dopyt vysoko prevyšujúci ponuku spôsobuje, že nehnuteľnosti sa predávajú takmer okamžite po zverejnení a ceny stúpajú nahor. Nové situácie si vyžadujú nové riešenia. Z našej dielne smart riešení preto prinášame elektronickú aukciu v oblasti predaja nehnuteľností.

 

Ako predať byt za najlepšiu cenu?

 

Elektronická aukcia prináša netradičný spôsob predaja nehnuteľností nielen pre realitné kancelárie a developerov, ale aj bežným ľuďom predávajúcim svoj byt, dom alebo pozemok. Je to moderný nástroj, ktorý zabezpečí dosiahnutie tej najvýhodnejšej ceny. Ak predávajúcemu reaguje na inzerát viacero záujemcov, môže ich pozvať do elektronickej predajnej aukcie. Seriózny kupujúci má možnosť ponúknuť najlepšiu cenu, pretože vidí online cenové ponuky ostatných účastníkov aukcie a vie na ne okamžite reagovať. Môže tak zabojovať a získať napr. byt či dom pre seba. Zároveň je to pre predajcu veľmi efektívny a transparentný spôsob dosiahnutia tej najvýhodnejšej ceny za danú nehnuteľnosť. Samotný elektronický predaj je komfortný pre všetky zúčastnené strany a reálne vám ušetrí čas aj energiu.

 

Pridaná hodnota pre klienta 

 

Elektronická aukcia a jej výsledok, teda najvyššia možná predajná cena za nehnuteľnosť, je  pre klienta realitnej agentúry skutočná pridaná hodnota. Ak napríklad očakávate za nehnuteľnosť 120.000 Eur a prostredníctvom elektronickej aukcie sa podarí zvýšiť predajnú cenu o 5%, získali ste 6.000 Eur. Smart riešenie, ktoré svojou výhodnosťou prináša zisk pri predaji akejkoľvek nehnuteľnosti.

print